SR-Pipe OÜ
Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 286 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 01.03.2026; lepingu maksumus 870 tuh €: Türi-Särevere magistraaltorustiku ehitamine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 6,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 200 767,00 | 193 782,00 | 376 995,00 | 1 231 560,00 | 1 625 425,00 |
| Ärikasum (€) | 12 956,00 | 2 926,00 | -30 150,00 | 252 436,00 | 192 315,00 |
| Puhaskasum (€) | 12 956,00 | 2 629,00 | -30 804,00 | 251 377,00 | 186 503,00 |
| Varad (€) | 123 976,00 | 172 215,00 | 146 023,00 | 579 330,00 | 1 036 533,00 |
| Kohustised (€) | 4 165,00 | 49 775,00 | 54 387,00 | 236 317,00 | 507 017,00 |
| Omakapital (€) | 119 811,00 | 122 440,00 | 91 636,00 | 343 013,00 | 529 516,00 |
| Raha (€) | 33 258,00 | 9 133,00 | 633,00 | 180 753,00 | 51 930,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 4,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2024Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,0 mln €
- Omakapital
- 530 tuh €
- Kohustised
- 507 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 208 tuh €
- Tööjõumaksud
- 15,2 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2024–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 16
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
6,8 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 625 425,00 € · puhaskasum 186 503,00 €
müügitulu 1 231 560,00 € · puhaskasum 251 377,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Võhmanõmme küla, Tõnise tee 2 · 48028 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50086359 / 5
müügitulu 376 995,00 € · puhaskahjum 30 804,00 €
müügitulu 193 782,00 € · puhaskasum 2 629,00 €
müügitulu 200 767,00 € · puhaskasum 12 956,00 €
müügitulu 137 128,00 € · puhaskasum 29 200,00 €
müügitulu 80 838,00 € · puhaskasum 24 166,00 €
müügitulu 60 209,00 € · puhaskasum 50 989,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.03 · 28.02 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50086359 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Silla tn 2 · 48104 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · ROLEKA UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50086359
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026