Hendrix OÜ
Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 292 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 000,00 | 122 819,00 | 116 160,00 | 127 300,00 | 107 176,00 |
| Ärikasum (€) | 34 857,00 | 106 898,00 | 72 347,00 | 63 146,00 | 37 199,00 |
| Puhaskasum (€) | 34 857,00 | 106 139,00 | 80 827,00 | 63 557,00 | 36 999,00 |
| Varad (€) | 45 410,00 | 138 876,00 | 214 358,00 | 274 731,00 | 311 670,00 |
| Kohustised (€) | 8 053,00 | 16 380,00 | 9 035,00 | 5 851,00 | 5 790,00 |
| Omakapital (€) | 37 357,00 | 122 496,00 | 205 323,00 | 268 880,00 | 305 880,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 3 296,00 | 3 898,00 | 13 043,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 1,00 |
Aastaaruanded · 2019–2023 · summad eurodes
- Varad · 2023
- 312 tuh €
- Omakapital
- 306 tuh €
- Kohustised
- 5,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 40,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
müügitulu 107 176,00 € · puhaskasum 36 999,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 127 300,00 € · puhaskasum 63 557,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 116 160,00 € · puhaskasum 80 827,00 €
müügitulu 122 819,00 € · puhaskasum 106 139,00 €
müügitulu 35 000,00 € · puhaskasum 34 857,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Majandusaasta periood muutus: 18.01 · 17.01 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50085606 / 2
Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Termalo UÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50085606
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026