M4 Capital OÜ
Finantsnõustamine
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 298 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 094,00 | 169 486,00 | 180 276,00 | 204 157,00 | 221 226,00 |
| Ärikasum (€) | -21 697,00 | -43 898,00 | -130 466,00 | -70 869,00 | -400 797,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 954,00 | -36 119,00 | -188 005,00 | -221 909,00 | -586 223,00 |
| Varad (€) | 3 709 191,00 | 3 666 560,00 | 3 554 847,00 | 3 236 664,00 | 2 584 471,00 |
| Kohustised (€) | 2 207 385,00 | 2 200 873,00 | 1 498 841,00 | 1 402 567,00 | 1 344 396,00 |
| Omakapital (€) | 1 501 806,00 | 1 465 687,00 | 2 056 006,00 | 1 834 097,00 | 1 240 075,00 |
| Raha (€) | 546 594,00 | 143 207,00 | 679 184,00 | 523 845,00 | 37 200,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,6 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 83,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 19,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 221 226,00 € · puhaskahjum 586 223,00 €
müügitulu 204 157,00 € · puhaskahjum 221 909,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 180 276,00 € · puhaskahjum 188 005,00 €
müügitulu 169 486,00 € · puhaskahjum 36 119,00 €
müügitulu 3 094,00 € · puhaskahjum 4 954,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 2 610,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 7 569,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 506 719,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Heki tee 6-61 · 74001 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50080389 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026