P10 Holding OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 323 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 183 278,00 | 199 400,00 | 173 819,00 | 153 284,00 | 83 979,00 |
| Ärikasum (€) | -6 138,00 | 16 731,00 | -28 360,00 | -31 571,00 | -16 690,00 |
| Puhaskasum (€) | -126 753,00 | -38 300,00 | -82 406,00 | -72 299,00 | -26 371,00 |
| Varad (€) | 2 398 971,00 | 2 314 864,00 | 2 187 483,00 | 2 068 715,00 | 2 031 156,00 |
| Kohustised (€) | 2 496 589,00 | 2 450 781,00 | 2 405 805,00 | 2 359 907,00 | 2 348 720,00 |
| Omakapital (€) | -97 618,00 | -135 917,00 | -218 322,00 | -291 192,00 | -317 564,00 |
| Raha (€) | 2 854,00 | 3 262,00 | 1 193,00 | 2 055,00 | 16 279,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- -318 tuh €
- Kohustised
- 2,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 19,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 83 979,00 € · puhaskahjum 26 371,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50072622 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 153 284,00 € · puhaskahjum 72 299,00 €
müügitulu 173 819,00 € · puhaskahjum 82 406,00 €
müügitulu 199 400,00 € · puhaskahjum 38 300,00 €
müügitulu 183 278,00 € · puhaskahjum 126 753,00 €
müügitulu 196 901,00 € · puhaskahjum 16 973,00 €
müügitulu 240 174,00 € · puhaskasum 49 982,00 €
müügitulu 105 210,00 € · puhaskahjum 4 283,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tina tn 9 · 10126 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50072622 / 3
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.09.2026