Conseras OÜ
Muu mujal liigitamata õpe
22.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 329 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.12.2024: Eesti keele kursused haridustöötajatele (Eesti Keele Instituut).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 511 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 187 412,00 | 157 485,00 | 566 732,00 | 591 079,00 | 633 127,00 |
| Ärikasum (€) | 110 275,00 | 78 007,00 | 394 551,00 | 371 253,00 | 279 542,00 |
| Puhaskasum (€) | 106 838,00 | 75 170,00 | 388 519,00 | 363 385,00 | 274 489,00 |
| Varad (€) | 380 397,00 | 444 744,00 | 837 738,00 | 1 150 341,00 | 1 358 667,00 |
| Kohustised (€) | 4 626,00 | 11 303,00 | 47 400,00 | 37 617,00 | 32 987,00 |
| Omakapital (€) | 375 771,00 | 433 441,00 | 790 338,00 | 1 112 724,00 | 1 325 680,00 |
| Raha (€) | 127 580,00 | 183 534,00 | 475 367,00 | 820 737,00 | 1 013 596,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,3 mln €
- Kohustised
- 33,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 241 tuh €
- Riiklikud maksud
- 47,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,3 tuh €
- Töötajaid
- 14,00
Riigihanked
2024–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 840 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
511 tuh € · 456 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 4 243,68 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
maksuvõlg 3 216,87 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
müügitulu 633 127,00 € · puhaskasum 274 489,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 591 079,00 € · puhaskasum 363 385,00 €
müügitulu 566 732,00 € · puhaskasum 388 519,00 €
müügitulu 157 485,00 € · puhaskasum 75 170,00 €
müügitulu 187 412,00 € · puhaskasum 106 838,00 €
müügitulu 174 815,00 € · puhaskasum 98 285,00 €
müügitulu 245 345,00 € · puhaskasum 175 367,00 €
müügitulu 73 974,00 € · puhaskasum 54 190,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Mere pst 1-22 · 40231 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50071889 / 6
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026