Innovation Solutions OÜ
Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine
Müügitulu · 202446,3 tuh €↗ 63,1%võrreldes 2023. aastaga
Puhaskasum · 202414,9 tuh €
Töötajaid · 20244
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 329 päeva tagasi.
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Kuusalu vald, Pudisoo küla, Männimäe
E-post: info@nordicconsult.ee
Veel kontakte
E-post: thepsir@yahoo.com
KMKR EE102044294
EMTAK 27111
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 42 541,00 | 8 000,00 | 6 000,00 | 28 380,00 | 46 289,00 |
| Ärikasum (€) | 29 207,00 | 3 201,00 | -25 259,00 | -8 347,00 | 14 556,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 207,00 | 3 201,00 | -25 259,00 | -8 308,00 | 14 934,00 |
| Varad (€) | 39 209,00 | 42 493,00 | 16 311,00 | 8 015,00 | 28 118,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 83,00 | 0,00 | 12,00 | 5 181,00 |
| Omakapital (€) | 39 209,00 | 42 410,00 | 16 311,00 | 8 003,00 | 22 937,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 8 879,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 28,1 tuh €
- Omakapital
- 22,9 tuh €
- Kohustised
- 5,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus
müügitulu 46 289,00 € · puhaskasum 14 934,00 €
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus
müügitulu 28 380,00 € · puhaskahjum 8 308,00 €
Varasemad muutused
Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus
müügitulu 6 000,00 € · puhaskahjum 25 259,00 €
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes Ä 50071872 / M4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
2021. aasta majandustulemus
müügitulu 8 000,00 € · puhaskasum 3 201,00 €
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50071872 / M1
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
2020. aasta majandustulemus
müügitulu 42 541,00 € · puhaskasum 29 207,00 €
2019. aasta majandustulemus
müügitulu 13 532,00 € · puhaskasum 4 522,00 €
2018. aasta majandustulemus
müügitulu 12 491,00 € · puhaskasum 5 480,00 €
Põhikiri
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026