AT Management OÜ
Mujal liigitamata sporditegevus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 48 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 29 016,00 | 28 547,00 | 22 713,00 | 59 053,00 | 54 205,00 |
| Ärikasum (€) | 23 091,00 | 20 608,00 | 5 503,00 | 41 486,00 | 92 372,00 |
| Puhaskasum (€) | 22 942,00 | 26 002,00 | 11 160,00 | 40 505,00 | 88 899,00 |
| Varad (€) | 90 895,00 | 116 775,00 | 197 697,00 | 175 292,00 | 363 173,00 |
| Kohustised (€) | 37 330,00 | 37 208,00 | 106 970,00 | 44 060,00 | 143 215,00 |
| Omakapital (€) | 53 565,00 | 79 567,00 | 90 727,00 | 131 232,00 | 219 958,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 186,00 | 203,00 | 48,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 363 tuh €
- Omakapital
- 220 tuh €
- Kohustised
- 143 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 5,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 54 205,00 € · puhaskasum 88 899,00 €
müügitulu 59 053,00 € · puhaskasum 40 505,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 22 713,00 € · puhaskasum 11 160,00 €
müügitulu 28 547,00 € · puhaskasum 26 002,00 €
müügitulu 29 016,00 € · puhaskasum 22 942,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 30-20 · 13914 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50065166 / 4
müügitulu 18 566,00 € · puhaskasum 19 411,00 €
müügitulu 15 025,00 € · puhaskahjum 121,00 €
müügitulu 23 001,00 € · puhaskasum 11 333,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mustamäe tee 147-199 · 12918 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50065166 / 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026