Lingalikia Kikozalonge OÜ
Elektriinstallatsioon
02.10.2026 · Registriandmete muudatus kanti registrisse — Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 10 · Lingalikia Kikozalonge OÜ: Kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50065111 / 10
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 57 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 8 011,00 | 153 797,00 | 116 355,00 |
| Ärikasum (€) | 0,00 | 0,00 | 2 032,00 | 70 712,00 | 40 741,00 |
| Puhaskasum (€) | 0,00 | 0,00 | 2 032,00 | 70 712,00 | 40 741,00 |
| Varad (€) | 0,00 | 0,00 | 2 924,00 | 80 361,00 | 140 022,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 892,00 | 7 617,00 | 26 537,00 |
| Omakapital (€) | 0,00 | 0,00 | 2 032,00 | 72 744,00 | 113 485,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 2 924,00 | 45 777,00 | 39 351,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2024
- 140 tuh €
- Omakapital
- 113 tuh €
- Kohustised
- 26,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 630 €
- Tööjõumaksud
- 585 €
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8 · 10143 · kanne 10 · Lingalikia Kikozalonge OÜ: Kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50065111 / 10
1 983,18 € → 2 275,56 € · suurenes 292,38 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
1 983,18 € → 1 983,18 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
1 983,18 € → 1 983,18 € · sh tasumisgraafikus 1 014,30 € · graafiku lõpp 05.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
1 690,52 € → 1 983,18 € · suurenes 292,66 € · sh tasumisgraafikus 1 352,41 € · graafiku lõpp 05.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
1 690,52 € → 1 690,52 € · sh tasumisgraafikus 1 352,41 € · graafiku lõpp 05.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
müügitulu 116 355,00 € · puhaskasum 40 741,00 €
müügitulu 153 797,00 € · puhaskasum 70 712,00 €
müügitulu 8 011,00 € · puhaskasum 2 032,00 €
EVSIK OÜ: Kanne 4 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Tammneeme küla, Luhalille tee 6 · 74017 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50065111 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Tammepõllu tee 13-18 · 74001 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50065111 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 03.10.2026