Meets OÜ
Spetsialiseerimata hulgikaubandus
19.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 55 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 27 280,00 | 18 471,00 | 23 013,00 | 7 701,00 | 11 589,00 |
| Ärikasum (€) | 17 497,00 | 256,00 | -969,00 | -29 854,00 | -44 975,00 |
| Puhaskasum (€) | 17 297,00 | 9 000,00 | -20 071,00 | -28 872,00 | -37 224,00 |
| Varad (€) | 34 310,00 | 132 054,00 | 225 714,00 | 124 589,00 | 92 969,00 |
| Kohustised (€) | 18 093,00 | 106 837,00 | 72 868,00 | 615,00 | 6 219,00 |
| Omakapital (€) | 16 217,00 | 25 217,00 | 152 846,00 | 123 974,00 | 86 750,00 |
| Raha (€) | 422,00 | 28 482,00 | 6 087,00 | 784,00 | 14 274,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 93,0 tuh €
- Omakapital
- 86,8 tuh €
- Kohustised
- 6,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 650 €
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 11 589,00 € · puhaskahjum 37 224,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Valdeku tn 91/1 · 11215 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50065062 / 8
Varasemad muutused
müügitulu 7 701,00 € · puhaskahjum 28 872,00 €
müügitulu 23 013,00 € · puhaskahjum 20 071,00 €
müügitulu 18 471,00 € · puhaskasum 9 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 27 280,00 € · puhaskasum 17 297,00 €
müügitulu 5 420,00 € · puhaskasum 1 209,00 €
müügitulu 5 304,00 € · puhaskahjum 3 733,00 €
müügitulu 5 545,00 € · puhaskahjum 1 056,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 33-14 · 10149 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50065062 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026