Wagenküll Hotell OÜ
Hotellid
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 76 päeva tagasi.
2024. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 13 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 72,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 851 166,00 | 2 169 612,00 | 2 911 491,00 | 3 533 770,00 | 4 858 909,00 |
| Ärikasum (€) | 67 838,00 | 4 198,00 | 20 765,00 | 11 290,00 | 227 438,00 |
| Puhaskasum (€) | 71 086,00 | 4 203,00 | 20 518,00 | 11 295,00 | 227 451,00 |
| Varad (€) | 359 978,00 | 468 999,00 | 486 020,00 | 526 795,00 | 823 887,00 |
| Kohustised (€) | 141 647,00 | 246 465,00 | 242 968,00 | 272 448,00 | 342 089,00 |
| Omakapital (€) | 218 331,00 | 222 534,00 | 243 052,00 | 254 347,00 | 481 798,00 |
| Raha (€) | 187 850,00 | 256 936,00 | 302 588,00 | 330 674,00 | 317 493,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 23,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2019Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2024
- 824 tuh €
- Omakapital
- 482 tuh €
- Kohustised
- 342 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 168 tuh €
- Tööjõumaksud
- 92,2 tuh €
- Töötajaid
- 68,00
Avaliku sektori maksed
2026
72,3 tuh € · 57 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 858 909,00 € · puhaskasum 227 451,00 €
müügitulu 3 533 770,00 € · puhaskasum 11 295,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 911 491,00 € · puhaskasum 20 518,00 €
müügitulu 2 169 612,00 € · puhaskasum 4 203,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 851 166,00 € · puhaskasum 71 086,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Tõrva vald, Taagepera küla, Taagepera mõis · 68502 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50063663 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 551 104,00 € · puhaskasum 139 031,00 €
müügitulu 327 179,00 € · puhaskasum 5 714,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026