Anahata OÜ
Mujal liigitamata tervishoiualad
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 73 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 708,00 | 4 543,00 | 3 707,00 | 2 126,00 | 1 140,00 |
| Ärikasum (€) | 1 614,00 | 1 981,00 | 1 017,00 | 2 056,00 | 880,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 614,00 | 1 584,00 | 627,00 | 2 032,00 | 340,00 |
| Varad (€) | 7 093,00 | 6 288,00 | 5 993,00 | 5 511,00 | 5 372,00 |
| Kohustised (€) | 317,00 | 456,00 | 1 164,00 | 979,00 | 500,00 |
| Omakapital (€) | 6 776,00 | 5 832,00 | 4 829,00 | 4 532,00 | 4 872,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,4 tuh €
- Omakapital
- 4,9 tuh €
- Kohustised
- 500 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2025 1. kv
- Riiklikud maksud
- 608 €
- Tööjõumaksud
- 70 €
Muutused
müügitulu 1 140,00 € · puhaskasum 340,00 €
müügitulu 2 126,00 € · puhaskasum 2 032,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 707,00 € · puhaskasum 627,00 €
müügitulu 4 543,00 € · puhaskasum 1 584,00 €
müügitulu 3 708,00 € · puhaskasum 1 614,00 €
müügitulu 3 165,00 € · puhaskasum 2 295,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hämariku tn 9/1-1 · 11621 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50063818 / 4
müügitulu 853,00 € · puhaskasum 503,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hämariku tn 9/1-1 · 11211 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50063818 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026