Perekliinik OÜ
Üldarstiabi
26.09.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos lõppes · Menetlus: Kanne Ä 50063378 / 15, Kanne Ä 50063378 / 14
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 79 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,7 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 783 320,00 | 2 462 084,00 | 4 396 390,00 | 4 925 990,00 | 5 394 049,00 |
| Ärikasum (€) | -99 694,00 | 124 787,00 | 506 864,00 | -133 901,00 | 13 424,00 |
| Puhaskasum (€) | -100 860,00 | 123 803,00 | 508 494,00 | -190 682,00 | 16 139,00 |
| Varad (€) | 268 539,00 | 359 999,00 | 941 830,00 | 606 889,00 | 766 990,00 |
| Kohustised (€) | 363 817,00 | 331 474,00 | 425 711,00 | 536 048,00 | 577 914,00 |
| Omakapital (€) | -95 278,00 | 28 525,00 | 516 119,00 | 70 841,00 | 189 076,00 |
| Raha (€) | 4 599,00 | 40 707,00 | 511 437,00 | 113 121,00 | 299 640,00 |
| Töötajate arv | — | — | 73,00 | 60,00 | 63,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 767 tuh €
- Omakapital
- 189 tuh €
- Kohustised
- 578 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 365 tuh €
- Tööjõumaksud
- 394 tuh €
- Töötajaid
- 70,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,7 mln € · 138 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos lõppes · Menetlus: Kanne Ä 50063378 / 15, Kanne Ä 50063378 / 14
Maria Pintsaar – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50063378 / 13
müügitulu 5 394 049,00 € · puhaskasum 16 139,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 925 990,00 € · puhaskahjum 190 682,00 €
müügitulu 4 396 390,00 € · puhaskasum 508 494,00 €
Anna Melan – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50063378 / 6
müügitulu 2 462 084,00 € · puhaskasum 123 803,00 €
müügitulu 1 783 320,00 € · puhaskahjum 100 860,00 €
müügitulu 1 247 758,00 € · puhaskahjum 3 954,00 €
müügitulu 679 817,00 € · puhaskasum 29 554,00 €
müügitulu 155 971,00 € · puhaskasum 5 936,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 48a · 10119 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50063378 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.09.2026