Oru Varahaldus OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 89 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 158 635,00 | 43 853,00 | 78 937,00 | 75 495,00 | 78 254,00 |
| Ärikasum (€) | 55 478,00 | 10 240,00 | -21 026,00 | -16 044,00 | 30 861,00 |
| Puhaskasum (€) | 60 792,00 | 10 242,00 | -6 026,00 | 7 135,00 | 29 837,00 |
| Varad (€) | 495 343,00 | 481 712,00 | 430 498,00 | 434 001,00 | 540 177,00 |
| Kohustised (€) | 427 618,00 | 403 745,00 | 358 557,00 | 354 925,00 | 431 262,00 |
| Omakapital (€) | 67 725,00 | 77 967,00 | 71 941,00 | 79 076,00 | 108 915,00 |
| Raha (€) | 4 078,00 | 24 335,00 | 29 892,00 | 16 995,00 | 38 783,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 540 tuh €
- Omakapital
- 109 tuh €
- Kohustised
- 431 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 15,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 246 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 78 254,00 € · puhaskasum 29 837,00 €
müügitulu 75 495,00 € · puhaskasum 7 135,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 78 937,00 € · puhaskahjum 6 026,00 €
müügitulu 43 853,00 € · puhaskasum 10 242,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50062901 / 8
müügitulu 158 635,00 € · puhaskasum 60 792,00 €
müügitulu 22 756,00 € · puhaskasum 3 423,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 13 260,00 € · puhaskahjum 90,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 92,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Oru tn 8 · 71003 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50062901 / 4
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · Oru Varahaldus OÜ: Kanne 3 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50062901 / 3
Majandusaasta periood muutus: 01.09 · 31.08 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50062901 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Redriver Build UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50062901
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026