Carmer OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 104 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 42 504,00 | 55 209,00 | 54 657,00 | 44 698,00 | 28 128,00 |
| Ärikasum (€) | -11 537,00 | -83,00 | -6 542,00 | -5 152,00 | 2 551,00 |
| Puhaskasum (€) | -11 537,00 | -150,00 | -6 542,00 | -5 152,00 | 2 551,00 |
| Varad (€) | 17 549,00 | 20 181,00 | 16 375,00 | 12 359,00 | 6 441,00 |
| Kohustised (€) | 5 655,00 | 8 437,00 | 11 173,00 | 12 309,00 | 3 840,00 |
| Omakapital (€) | 11 894,00 | 11 744,00 | 5 202,00 | 50,00 | 2 601,00 |
| Raha (€) | 243,00 | 3 149,00 | 3 084,00 | 608,00 | 194,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 6,4 tuh €
- Omakapital
- 2,6 tuh €
- Kohustised
- 3,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Riiklikud maksud
- 2 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 28 128,00 € · puhaskasum 2 551,00 €
müügitulu 44 698,00 € · puhaskahjum 5 152,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 54 657,00 € · puhaskahjum 6 542,00 €
müügitulu 55 209,00 € · puhaskahjum 150,00 €
müügitulu 42 504,00 € · puhaskahjum 11 537,00 €
müügitulu 79 091,00 € · puhaskasum 6 823,00 €
müügitulu 85 764,00 € · puhaskasum 14 108,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Koigi küla, Matsi-Ansu · 94515 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50061852 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Pöide vald, Koigi küla, Matsi-Ansu · 94515 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50061852 / 3
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Carmer OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50061852
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026