ICANDO OÜ
Juuksuri- ja muu iluteenindus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 105 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 213,00 | 6 922,00 | 10 214,00 | 13 115,00 | 17 632,00 |
| Ärikasum (€) | -352,00 | -513,00 | 912,00 | 324,00 | -2 096,00 |
| Puhaskasum (€) | -352,00 | -513,00 | 912,00 | 324,00 | -2 096,00 |
| Varad (€) | 4 414,00 | 3 901,00 | 4 813,00 | 5 137,00 | 3 041,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 4 414,00 | 3 901,00 | 4 813,00 | 5 137,00 | 3 041,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 229,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 3,0 tuh €
- Omakapital
- 3,0 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 142 €
- Tööjõumaksud
- 143 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 17 632,00 € · puhaskahjum 2 096,00 €
müügitulu 13 115,00 € · puhaskasum 324,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 10 214,00 € · puhaskasum 912,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 6 922,00 € · puhaskahjum 513,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 6 213,00 € · puhaskahjum 352,00 €
müügitulu 15 460,00 € · puhaskasum 1 546,00 €
müügitulu 5 122,00 € · puhaskasum 714,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kolde pst 88-88 · 10321 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50061777 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026