Producement OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 125 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 640 450,00 | 354 075,00 | 400,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -13 327,00 | 106 706,00 | -936,00 | -825,00 | -657,00 |
| Puhaskasum (€) | 696 313,00 | 721 885,00 | -416 119,00 | -63 210,00 | -603 059,00 |
| Varad (€) | 1 047 173,00 | 1 730 360,00 | 1 314 197,00 | 1 250 964,00 | 647 891,00 |
| Kohustised (€) | 38 793,00 | 95,00 | 51,00 | 28,00 | 14,00 |
| Omakapital (€) | 1 008 380,00 | 1 730 265,00 | 1 314 146,00 | 1 250 936,00 | 647 877,00 |
| Raha (€) | 66 882,00 | 16 966,00 | 16 105,00 | 15 207,00 | 21 509,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 648 tuh €
- Omakapital
- 648 tuh €
- Kohustised
- 14 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 108 €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 603 059,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 63 210,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 400,00 € · puhaskahjum 416 119,00 €
müügitulu 354 075,00 € · puhaskasum 721 885,00 €
müügitulu 640 450,00 € · puhaskasum 696 313,00 €
müügitulu 648 636,00 € · puhaskasum 135 618,00 €
müügitulu 576 324,00 € · puhaskasum 173 398,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 20 · 10141 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50060654 / 7
müügitulu 115 061,00 € · puhaskahjum 761,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 7-22 · 10118 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50060654 / 3
Producement OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50060654 / 2
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · CodeBase OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50060654
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.08.2026