Meander Kinnisvara OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
12.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 132 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 262 100,00 | 292 455,00 | 510 873,00 | 496 831,00 | 409 658,00 |
| Ärikasum (€) | 164 088,00 | 15 064,00 | 45 076,00 | 123 746,00 | 11 674,00 |
| Puhaskasum (€) | 136 822,00 | -10 120,00 | 26 561,00 | 126 832,00 | -22 281,00 |
| Varad (€) | 1 204 934,00 | 1 188 013,00 | 1 251 460,00 | 1 543 729,00 | 1 628 997,00 |
| Kohustised (€) | 531 184,00 | 524 383,00 | 561 269,00 | 726 706,00 | 834 255,00 |
| Omakapital (€) | 673 750,00 | 663 630,00 | 690 191,00 | 817 023,00 | 794 742,00 |
| Raha (€) | 231 918,00 | 341 590,00 | 381 081,00 | 111 158,00 | 6 746,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 795 tuh €
- Kohustised
- 834 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 21,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 12,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 409 658,00 € · puhaskahjum 22 281,00 €
müügitulu 496 831,00 € · puhaskasum 126 832,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 510 873,00 € · puhaskasum 26 561,00 €
müügitulu 292 455,00 € · puhaskahjum 10 120,00 €
müügitulu 262 100,00 € · puhaskasum 136 822,00 €
müügitulu 213 694,00 € · puhaskasum 50 173,00 €
müügitulu 16 086,00 € · puhaskasum 154 566,00 €
müügitulu 38 795,00 € · puhaskasum 328 377,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1 188,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Paide mnt 9 · 80042 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50059909 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Paide mnt 9 · 80042 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50059909 / 3
aktsiaselts Reiden sai osanikuks: 50% · 2 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50059909 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026