OÜ Ihuilu
Kutseõppeasutuste tegevus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 157 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 800 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 983,00 | 13 747,00 | 11 100,00 | 13 603,00 | 4 377,00 |
| Ärikasum (€) | 7 700,00 | 5 069,00 | 8 224,00 | 151,00 | -11 557,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 700,00 | 5 069,00 | 8 235,00 | 919,00 | -11 272,00 |
| Varad (€) | 13 110,00 | 18 440,00 | 26 179,00 | 27 388,00 | 16 133,00 |
| Kohustised (€) | 280,00 | 541,00 | 45,00 | 335,00 | 352,00 |
| Omakapital (€) | 12 830,00 | 17 899,00 | 26 134,00 | 27 053,00 | 15 781,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 16,1 tuh €
- Omakapital
- 15,8 tuh €
- Kohustised
- 352 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 269 €
- Tööjõumaksud
- 304 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
800 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 377,00 € · puhaskahjum 11 272,00 €
müügitulu 13 603,00 € · puhaskasum 919,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 11 100,00 € · puhaskasum 8 235,00 €
müügitulu 13 747,00 € · puhaskasum 5 069,00 €
müügitulu 9 983,00 € · puhaskasum 7 700,00 €
müügitulu 5 510,00 € · puhaskasum 1 177,00 €
müügitulu 10 042,00 € · puhaskasum 287,00 €
müügitulu 17 915,00 € · puhaskasum 3 587,00 €
müügitulu 4 176,00 € · puhaskasum 79,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Karja tn 9-21 · 10140 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50058638 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026