OÜ Saru Lauavabrik
Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 160 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 17 163 886,00 | 18 759 463,00 | 15 238 188,00 | 15 212 346,00 | 17 024 661,00 |
| Ärikasum (€) | -567 000,00 | -1 386 996,00 | 349 438,00 | 389 317,00 | 349 206,00 |
| Puhaskasum (€) | -579 328,00 | -1 403 526,00 | 296 240,00 | 321 004,00 | 303 747,00 |
| Varad (€) | 7 239 968,00 | 7 358 623,00 | 6 253 862,00 | 6 886 035,00 | 7 908 469,00 |
| Kohustised (€) | 7 080 154,00 | 6 602 335,00 | 5 201 334,00 | 5 507 504,00 | 6 226 191,00 |
| Omakapital (€) | 159 814,00 | 756 288,00 | 1 052 528,00 | 1 378 531,00 | 1 682 278,00 |
| Raha (€) | 19 944,00 | 66 544,00 | 47 152,00 | 107 613,00 | 50 892,00 |
| Töötajate arv | — | — | 114,00 | 100,00 | 118,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,9 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 6,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 510 tuh €
- Tööjõumaksud
- 250 tuh €
- Töötajaid
- 122,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 17 024 661,00 € · puhaskasum 303 747,00 €
600 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
Varasemad muutused
müügitulu 15 212 346,00 € · puhaskasum 321 004,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 15 238 188,00 € · puhaskasum 296 240,00 €
aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks osalus muutus: 92,31% · 180 000,00 € → 90% · 180 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50058321 / 10
müügitulu 18 759 463,00 € · puhaskahjum 1 403 526,00 €
aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks osalus muutus: 90% · 135 000,00 € → 92,31% · 180 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50058321 / 9
müügitulu 17 163 886,00 € · puhaskahjum 579 328,00 €
müügitulu 12 597 683,00 € · puhaskahjum 391 215,00 €
müügitulu 11 485 302,00 € · puhaskahjum 138 451,00 €
müügitulu 10 413 339,00 € · puhaskasum 8 567,00 €
aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks osalus muutus: 90% · 90 000,00 € → 90% · 135 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50058321 / 7
Imre Michalsky – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50058321 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Saru küla, Puidutööstuse · 66009 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50058321 / 5
müügitulu 2 823 647,00 € · puhaskasum 155 241,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Mõniste vald, Saru küla, Puidutööstuse · 66009 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50058321 / 3
OÜ Saru Lauavabrik: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50058321
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026