Saare Muldne OÜ
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
23.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 20 648,73 € → 23 745,48 € · suurenes 3 096,75 € · sh tasumisgraafikus 23 745,48 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 161 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 12.12.2019: Lumetõrje Saaremaa vallas Kärla ja Lümanda piirkonnas.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 147 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 627 860,00 | 1 010 224,00 | 791 236,00 | 930 098,00 | 1 300 423,00 |
| Ärikasum (€) | 116 195,00 | 356 793,00 | 119 888,00 | -189 170,00 | 104 521,00 |
| Puhaskasum (€) | 90 568,00 | 329 099,00 | 72 395,00 | -247 247,00 | 49 936,00 |
| Varad (€) | 1 013 153,00 | 1 509 020,00 | 1 991 279,00 | 2 310 845,00 | 1 972 841,00 |
| Kohustised (€) | 702 964,00 | 900 909,00 | 1 360 773,00 | 1 988 886,00 | 1 662 917,00 |
| Omakapital (€) | 310 189,00 | 608 111,00 | 630 506,00 | 321 959,00 | 309 924,00 |
| Raha (€) | 43 146,00 | 82 879,00 | 84 324,00 | 9 517,00 | 21 539,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 310 tuh €
- Kohustised
- 1,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 89,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 21,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,6 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
147 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
20 648,73 € → 23 745,48 € · suurenes 3 096,75 € · sh tasumisgraafikus 23 745,48 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
25 745,48 € → 20 648,73 € · vähenes 5 096,75 € · sh tasumisgraafikus 20 648,73 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
25 462,14 € → 25 745,48 € · suurenes 283,34 € · sh tasumisgraafikus 25 745,48 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
22 144,21 € → 25 462,14 € · suurenes 3 317,93 € · sh tasumisgraafikus 25 462,14 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
27 462,14 € → 22 144,21 € · vähenes 5 317,93 € · sh tasumisgraafikus 22 144,21 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
29 462,14 € → 27 462,14 € · vähenes 2 000,00 € · sh tasumisgraafikus 27 462,14 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
26 397,84 € → 29 462,14 € · suurenes 3 064,30 € · sh tasumisgraafikus 29 462,14 € · graafiku lõpp 22.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
müügitulu 1 300 423,00 € · puhaskasum 49 936,00 €
332 000,00 € · pandipidaja Osaühing Metsagrupp
50 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
müügitulu 930 098,00 € · puhaskahjum 247 247,00 €
müügitulu 791 236,00 € · puhaskasum 72 395,00 €
müügitulu 1 010 224,00 € · puhaskasum 329 099,00 €
müügitulu 627 860,00 € · puhaskasum 90 568,00 €
müügitulu 849 328,00 € · puhaskasum 200 615,00 €
müügitulu 296 419,00 € · puhaskasum 53 109,00 €
müügitulu 57 406,00 € · puhaskasum 15 575,00 €
50 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kaubi küla, Lao · 93882 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50058185 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Vendise küla, Vana-Põlde · 93848 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50058185 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026