registrid.ee

14253615 · OsaühingAktiivne

FSE CAPITAL OÜ

Maastiku hooldus ja korrashoid

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 2025325 tuh €↘ 4,3%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 202565,4 tuh €↗ 70,0%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv6
Maksuvõlg · 16.10.202625,7 tuh €↘ 5,6%võrreldes eelmise seisuga

16.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 27 264,38 € → 25 726,75 € · vähenes 1 537,63 € · sh tasumisgraafikus 25 726,75 € · graafiku lõpp 31.12.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026

Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 185 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.

Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 11.05.2026; lepingu maksumus 200 €: Haljala valla haljasalade hooldus 2026-2028..

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 94,7 tuh €.

★★★★☆
Registrisse kantud:
Aadress: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Võidu tn 21-1
Veel kontakte
KMKR EE101992936 EMTAK 81301

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)114 495,00160 147,00222 074,00340 024,00325 395,00
Ärikasum (€)14 760,0011 460,007 239,0046 543,0069 115,00
Puhaskasum (€)11 256,006 979,00-635,0038 471,0065 410,00
Varad (€)106 512,00266 957,00350 967,00274 813,00317 684,00
Kohustised (€)58 608,00212 865,00297 511,00182 886,00160 347,00
Omakapital (€)47 904,0054 092,0053 456,0091 927,00157 337,00
Raha (€)23 992,0031 927,0060 490,009 352,001 320,00
Töötajate arv——8,004,005,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
318 tuh €
Omakapital
157 tuh €
Kohustised
160 tuh €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (6)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
0 €
Riiklikud maksud
23,5 tuh €
Tööjõumaksud
11,2 tuh €
Töötajaid
6,00

Riigihanked

2020–2026 · Riigihangete register

Võidetud hankeid
35
Teadaolev maht
Vähemalt 329 tuh €

Avaliku sektori maksed

2026

94,7 tuh € · 56 makset

Maksjad

Rakvere Vallavalitsus27,5 tuh €
Maa- ja Ruumiamet25,3 tuh €
Haljala Vallavalitsus19,4 tuh €

Viimased maksed

Maa- ja Ruumiamet4,7 tuh €
Maa- ja Ruumiamet472 €
Rakvere Vallavalitsus3,4 tuh €
Kõik maksed →

Muutused

Maksuvõlg muutus

27 264,38 € → 25 726,75 € · vähenes 1 537,63 € · sh tasumisgraafikus 25 726,75 € · graafiku lõpp 31.12.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.02.2026

Maksuvõlg muutus

27 316,05 € → 27 264,38 € · vähenes 51,67 € · sh tasumisgraafikus 27 264,38 € · graafiku lõpp 31.12.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026

Maksuvõlg muutus

27 264,38 € → 27 316,05 € · suurenes 51,67 € · sh tasumisgraafikus 27 264,38 € · graafiku lõpp 31.12.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026

Maksuvõlg muutus

27 564,38 € → 27 264,38 € · vähenes 300,00 € · sh tasumisgraafikus 27 264,38 € · graafiku lõpp 31.12.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026

Varasemad muutused
Maksuvõlg muutus

30 099,69 € → 27 564,38 € · vähenes 2 535,31 € · sh tasumisgraafikus 27 564,38 € · graafiku lõpp 31.12.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026

Maksuvõlg muutus

30 707,29 € → 30 099,69 € · vähenes 607,60 € · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026

Maksuvõlg muutus

31 823,29 € → 30 707,29 € · vähenes 1 116,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026

Maksuvõlg muutus

38 766,05 € → 31 823,29 € · vähenes 6 942,76 € · vanima nõude tähtpäev 20.01.2026

Maksuvõlg muutus

38 729,33 € → 38 766,05 € · suurenes 36,72 € · vanima nõude tähtpäev 10.12.2025

Maksuvõlg muutus

40 465,33 € → 38 729,33 € · vähenes 1 736,00 € · vanima nõude tähtpäev 10.12.2025

Maksuvõlg muutus

40 287,33 € → 40 465,33 € · suurenes 178,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.11.2025

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 325 395,00 € · puhaskasum 65 410,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 340 024,00 € · puhaskasum 38 471,00 €

Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 50056633 / M6

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel

Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus

müügitulu 222 074,00 € · puhaskahjum 635,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 160 147,00 € · puhaskasum 6 979,00 €

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 114 495,00 € · puhaskasum 11 256,00 €

Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus

müügitulu 105 922,00 € · puhaskasum 13 121,00 €

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50056633 / M5

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

2019. aasta majandustulemus

müügitulu 176 969,00 € · puhaskasum 14 701,00 €

Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50056633 / M4

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50056633 / M3

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

2018. aasta majandustulemus

müügitulu 49 696,00 € · puhaskasum 2 558,00 €

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50056633 / M2

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

2017. aasta majandustulemus

müügitulu 21 077,00 € · puhaskasum 3 769,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Võidu tn 21-1 · 44311 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50056633 / 4

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · FSE CAPITAL OÜ: Kanne 3 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50056633 / 3

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Majandusaasta periood muutus: 05.05 · 04.05 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50056633 / 2

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50056633 / M1

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne

Registriandmete muudatus kanti registrisse

DEF Holding UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50056633

Põhikiri

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 03.11.2026