Berry Group Production OÜ
Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 188 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 626 723,00 | 3 500 595,00 | 2 269 095,00 | 1 258 582,00 | 4 741 695,00 |
| Ärikasum (€) | 133 227,00 | 225 097,00 | 123 912,00 | 90 545,00 | 469 318,00 |
| Puhaskasum (€) | 74 243,00 | 155 904,00 | 82 767,00 | 63 542,00 | 369 634,00 |
| Varad (€) | 369 033,00 | 818 105,00 | 573 762,00 | 623 486,00 | 995 948,00 |
| Kohustised (€) | 88 618,00 | 461 786,00 | 134 676,00 | 170 858,00 | 213 686,00 |
| Omakapital (€) | 280 415,00 | 356 319,00 | 439 086,00 | 452 628,00 | 782 262,00 |
| Raha (€) | 10 306,00 | 177 525,00 | 158 312,00 | 169 613,00 | 223 871,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 996 tuh €
- Omakapital
- 782 tuh €
- Kohustised
- 214 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 903 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 6,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 741 695,00 € · puhaskasum 369 634,00 €
müügitulu 1 258 582,00 € · puhaskasum 63 542,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 269 095,00 € · puhaskasum 82 767,00 €
müügitulu 3 500 595,00 € · puhaskasum 155 904,00 €
müügitulu 2 626 723,00 € · puhaskasum 74 243,00 €
müügitulu 3 960 127,00 € · puhaskasum 129 702,00 €
müügitulu 3 746 173,00 € · puhaskasum 11 341,00 €
müügitulu 3 064 127,00 € · puhaskasum 62 621,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 4 · 11415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50056347 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 6 · 11415 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50056347 / 5
Berry Group Production OÜ: Kanne 3 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 3 · Majandusaasta periood muutus: 01.06 · 31.05 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50056347 / 3, Kanne Ä 50056347 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Avantex Promotion UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50056347
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026