Suur Vanker OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 203 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 654 928,00 | 2 144 823,00 | 1 984 300,00 | 1 944 571,00 | 1 788 264,00 |
| Ärikasum (€) | 140 001,00 | 304 583,00 | 281 340,00 | 238 382,00 | 269 248,00 |
| Puhaskasum (€) | 140 173,00 | 305 698,00 | 281 182,00 | 58 015,00 | 268 019,00 |
| Varad (€) | 452 233,00 | 649 790,00 | 916 209,00 | 219 087,00 | 358 179,00 |
| Kohustised (€) | 199 231,00 | 91 090,00 | 166 327,00 | 216 080,00 | 87 153,00 |
| Omakapital (€) | 253 002,00 | 558 700,00 | 749 882,00 | 3 007,00 | 271 026,00 |
| Raha (€) | 183 354,00 | 64 803,00 | 43 366,00 | 37 553,00 | 143 026,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 358 tuh €
- Omakapital
- 271 tuh €
- Kohustised
- 87,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 370 tuh €
- Riiklikud maksud
- 38,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 15,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,7 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 788 264,00 € · puhaskasum 268 019,00 €
müügitulu 1 944 571,00 € · puhaskasum 58 015,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 984 300,00 € · puhaskasum 281 182,00 €
müügitulu 2 144 823,00 € · puhaskasum 305 698,00 €
müügitulu 1 654 928,00 € · puhaskasum 140 173,00 €
müügitulu 1 267 524,00 € · puhaskasum 72 284,00 €
müügitulu 927 516,00 € · puhaskasum 29 566,00 €
müügitulu 593 225,00 € · puhaskasum 961,00 €
müügitulu 40 271,00 € · puhaskasum 5 937,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 2f · 11415 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50055269 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.07.2026