Katana Technologies OÜ
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 208 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 846 331,00 | 3 889 920,00 | 5 569 778,00 | 8 709 540,00 | 10 503 344,00 |
| Ärikasum (€) | -4 024 442,00 | -7 472 343,00 | -8 813 220,00 | -10 642 132,00 | -8 868 676,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 024 016,00 | -7 445 166,00 | -8 297 624,00 | -9 956 957,00 | -9 242 128,00 |
| Varad (€) | 7 170 035,00 | 38 320 159,00 | 31 214 304,00 | 22 890 337,00 | 27 005 976,00 |
| Kohustised (€) | 1 141 681,00 | 1 910 727,00 | 2 047 996,00 | 2 296 011,00 | 2 288 917,00 |
| Omakapital (€) | 6 028 354,00 | 36 409 432,00 | 29 166 308,00 | 20 594 326,00 | 24 717 059,00 |
| Raha (€) | 6 559 410,00 | 9 510 303,00 | 7 018 327,00 | 3 506 647,00 | 12 862 070,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 27,0 mln €
- Omakapital
- 24,7 mln €
- Kohustised
- 2,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,6 mln €
- Riiklikud maksud
- 547 tuh €
- Tööjõumaksud
- 596 tuh €
- Töötajaid
- 47,00
Muutused
müügitulu 10 503 344,00 € · puhaskahjum 9 242 128,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 8 709 540,00 € · puhaskahjum 9 956 957,00 €
müügitulu 5 569 778,00 € · puhaskahjum 8 297 624,00 €
Quint Ventures GmbH sai osanikuks: 0,04% · 9,11 € · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 21
müügitulu 3 889 920,00 € · puhaskahjum 7 445 166,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
ATOMICO V SCSp osalus muutus: 18,93% · 4 057,03 € → 17,91% · 4 118,03 € · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 19
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Kristjan Vilosius – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 18
müügitulu 1 846 331,00 € · puhaskahjum 4 024 016,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Peetri tn 7 · 10415 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 15
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 591 470,00 € · puhaskahjum 1 875 156,00 €
müügitulu 137 167,00 € · puhaskahjum 1 112 378,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 12-13 · 10415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 12 · 10415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 9
müügitulu 14 698,00 € · puhaskahjum 608 366,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 201 613,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Erika tn 14 · 10416 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 5
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50055087 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.10.2026