OÜ Andrus Mitti jalgpallikool
Spordiklubide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 208 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 031,00 | 18 401,00 | 34 020,00 | 26 592,00 | 28 162,00 |
| Ärikasum (€) | 6 683,00 | 6 635,00 | 8 032,00 | 5 567,00 | 972,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 878,00 | 10 378,00 | 5 997,00 | 6 180,00 | 11 371,00 |
| Varad (€) | 10 199,00 | 20 794,00 | 63 657,00 | 68 184,00 | 79 846,00 |
| Kohustised (€) | 246,00 | 464,00 | 37 330,00 | 35 677,00 | 35 968,00 |
| Omakapital (€) | 9 953,00 | 20 330,00 | 26 327,00 | 32 507,00 | 43 878,00 |
| Raha (€) | 3 805,00 | 5 810,00 | 1 023,00 | 2 939,00 | 699,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 79,8 tuh €
- Omakapital
- 43,9 tuh €
- Kohustised
- 36,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Riiklikud maksud
- 86 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
4,5 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 28 162,00 € · puhaskasum 11 371,00 €
müügitulu 26 592,00 € · puhaskasum 6 180,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 34 020,00 € · puhaskasum 5 997,00 €
müügitulu 18 401,00 € · puhaskasum 10 378,00 €
müügitulu 24 031,00 € · puhaskasum 6 878,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Pangapealse tn 1 · 76905 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50055043 / 4
müügitulu 18 571,00 € · puhaskahjum 20,00 €
müügitulu 16 273,00 € · puhaskasum 1 307,00 €
müügitulu 10 765,00 € · puhaskahjum 713,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 28-8 · 10411 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50055043 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026