President Ink OÜ
Muu mujal liigitamata teenindus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 216 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 755,00 | 36 615,00 | 38 290,00 | 31 520,00 | 34 671,00 |
| Ärikasum (€) | -2 401,00 | 609,00 | -138,00 | 438,00 | 2 510,00 |
| Puhaskasum (€) | -2 401,00 | 609,00 | -138,00 | 438,00 | 2 510,00 |
| Varad (€) | 7 515,00 | 9 447,00 | 8 437,00 | 8 452,00 | 11 605,00 |
| Kohustised (€) | 2 402,00 | 3 726,00 | 2 854,00 | 2 431,00 | 3 074,00 |
| Omakapital (€) | 5 113,00 | 5 721,00 | 5 583,00 | 6 021,00 | 8 531,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 11 261,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,6 tuh €
- Omakapital
- 8,5 tuh €
- Kohustised
- 3,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 34 671,00 € · puhaskasum 2 510,00 €
müügitulu 31 520,00 € · puhaskasum 438,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 38 290,00 € · puhaskahjum 138,00 €
müügitulu 36 615,00 € · puhaskasum 609,00 €
müügitulu 24 755,00 € · puhaskahjum 2 401,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 17 030,00 € · puhaskahjum 3 384,00 €
müügitulu 15 855,00 € · puhaskahjum 4 272,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 22 530,00 € · puhaskasum 6 666,00 €
müügitulu 11 225,00 € · puhaskasum 6 005,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Raua tn 3 · 71020 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50054519 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.08.2026