Anderas OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 244 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 146 852,00 | 296 885,00 | 446 918,00 | 340 862,00 | 226 795,00 |
| Ärikasum (€) | 34 306,00 | 47 884,00 | 37 718,00 | 25 627,00 | 19 630,00 |
| Puhaskasum (€) | 33 320,00 | 46 781,00 | 35 484,00 | 25 104,00 | 21 358,00 |
| Varad (€) | 263 050,00 | 344 467,00 | 366 830,00 | 362 630,00 | 374 910,00 |
| Kohustised (€) | 104 857,00 | 139 493,00 | 126 373,00 | 97 069,00 | 87 991,00 |
| Omakapital (€) | 158 193,00 | 204 974,00 | 240 457,00 | 265 561,00 | 286 919,00 |
| Raha (€) | 98 749,00 | 116 061,00 | 81 421,00 | 117 315,00 | 174 138,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 375 tuh €
- Omakapital
- 287 tuh €
- Kohustised
- 88,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 20,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 226 795,00 € · puhaskasum 21 358,00 €
müügitulu 340 862,00 € · puhaskasum 25 104,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 446 918,00 € · puhaskasum 35 484,00 €
müügitulu 296 885,00 € · puhaskasum 46 781,00 €
müügitulu 146 852,00 € · puhaskasum 33 320,00 €
müügitulu 138 127,00 € · puhaskasum 45 434,00 €
müügitulu 92 504,00 € · puhaskasum 7 969,00 €
müügitulu 85 826,00 € · puhaskasum 47 660,00 €
müügitulu 28 266,00 € · puhaskasum 23 810,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Sandra küla, Kuusekäära · 71309 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50052606 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Suure-Jaani vald, Sandra küla, Kuusekäära · 71309 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50052606 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Anderas OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50052606
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026