Reisiabi OÜ
Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 266 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,9 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 18 745,00 | 36 745,00 | 15 115,00 | 30 247,00 | 23 169,00 |
| Ärikasum (€) | 6 332,00 | 11 220,00 | -27 639,00 | -17 583,00 | -18 257,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 332,00 | 11 200,00 | -27 658,00 | -17 598,00 | -18 269,00 |
| Varad (€) | 61 207,00 | 72 407,00 | 44 749,00 | 27 151,00 | 8 882,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 61 207,00 | 72 407,00 | 44 749,00 | 27 151,00 | 8 882,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7 351,00 | 3 482,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,9 tuh €
- Omakapital
- 8,9 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,9 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 23 169,00 € · puhaskahjum 18 269,00 €
müügitulu 30 247,00 € · puhaskahjum 17 598,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 15 115,00 € · puhaskahjum 27 658,00 €
müügitulu 36 745,00 € · puhaskasum 11 200,00 €
müügitulu 18 745,00 € · puhaskasum 6 332,00 €
müügitulu 23 548,00 € · puhaskasum 9 540,00 €
müügitulu 34 496,00 € · puhaskasum 14 762,00 €
müügitulu 39 188,00 € · puhaskasum 22 774,00 €
müügitulu 15 833,00 € · puhaskasum 5 875,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Usinitsa küla, Ristmetsa · 64316 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50051232 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Mikitamäe vald, Usinitsa küla, Ristmetsa · 64316 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50051232 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.08.2026