Antsi OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 282 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 15.06.2020: Teeäärte niitmine niidukiga 2020-2024.
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 7 216,00 | 7 254,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | 4 189,00 | 7 215,00 | -30,00 | 0,00 | 0,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 189,00 | 7 215,00 | -30,00 | 0,00 | 0,00 |
| Varad (€) | 16 112,00 | 23 326,00 | 23 296,00 | 23 296,00 | 23 326,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 16 112,00 | 23 326,00 | 23 296,00 | 23 296,00 | 23 326,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 15 976,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 23,3 tuh €
- Omakapital
- 23,3 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 30,00 €
müügitulu 7 254,00 € · puhaskasum 7 215,00 €
müügitulu 7 216,00 € · puhaskasum 4 189,00 €
müügitulu 9 568,00 € · puhaskasum 6 749,00 €
müügitulu 7 720,00 € · puhaskasum 5 173,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Hüti küla, Haavistu · 66018 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50050025 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Mõniste vald, Hüti küla, Haavistu · 66018 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50050025 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026