MABEL OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 322 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 781 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 87 581,00 | 104 675,00 | 134 369,00 | 156 529,00 |
| Ärikasum (€) | 27 642,00 | 70 564,00 | 33 282,00 | 62 802,00 | 115 861,00 |
| Puhaskasum (€) | 79 424,00 | -60 076,00 | 111 927,00 | 46 555,00 | 116 641,00 |
| Varad (€) | 355 882,00 | 390 344,00 | 377 828,00 | 413 429,00 | 461 263,00 |
| Kohustised (€) | 111 269,00 | 205 807,00 | 81 365,00 | 70 411,00 | 1 605,00 |
| Omakapital (€) | 244 613,00 | 184 537,00 | 296 463,00 | 343 018,00 | 459 658,00 |
| Raha (€) | 153 213,00 | 35 736,00 | 42 572,00 | 68 407,00 | 62 120,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 461 tuh €
- Omakapital
- 460 tuh €
- Kohustised
- 1,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 10,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 50 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
781 € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 156 529,00 € · puhaskasum 116 641,00 €
müügitulu 134 369,00 € · puhaskasum 46 555,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 104 675,00 € · puhaskasum 111 927,00 €
müügitulu 87 581,00 € · puhaskahjum 60 076,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 79 424,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 49 186,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Sõlme tn 6 · 11612 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50043539 / 6
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 136 526,00 €
MABEL OÜ: Kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50043539 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 27 308,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka pst 142/1-21 · 12615 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50043539 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 4 474,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026