Annika Köök OÜ
Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 335 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 160 951,00 | 288 005,00 | 285 678,00 | 289 438,00 | 298 043,00 |
| Ärikasum (€) | 31 956,00 | 53 387,00 | 17 109,00 | 12 453,00 | 55 535,00 |
| Puhaskasum (€) | 31 956,00 | 53 387,00 | 7 084,00 | 8 488,00 | 44 907,00 |
| Varad (€) | 42 470,00 | 98 589,00 | 132 941,00 | 134 986,00 | 137 303,00 |
| Kohustised (€) | 8 852,00 | 11 584,00 | 68 852,00 | 62 409,00 | 48 619,00 |
| Omakapital (€) | 33 618,00 | 87 005,00 | 64 089,00 | 72 577,00 | 88 684,00 |
| Raha (€) | 18 694,00 | 61 340,00 | 24 499,00 | 11 407,00 | 26 963,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 137 tuh €
- Omakapital
- 88,7 tuh €
- Kohustised
- 48,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 65,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,4 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 298 043,00 € · puhaskasum 44 907,00 €
müügitulu 289 438,00 € · puhaskasum 8 488,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 285 678,00 € · puhaskasum 7 084,00 €
müügitulu 288 005,00 € · puhaskasum 53 387,00 €
müügitulu 160 951,00 € · puhaskasum 31 956,00 €
müügitulu 82 506,00 € · puhaskahjum 3 664,00 €
müügitulu 83 577,00 € · puhaskasum 3 279,00 €
müügitulu 48 794,00 € · puhaskahjum 1 724,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Hinsa küla, Mäe · 65207 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50042741 / 3
müügitulu 49 553,00 € · puhaskasum 1 271,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026