Tumico OÜ
Klaasanumate tootmine
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 340 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 24 662,00 | 89 922,00 | 120 415,00 |
| Ärikasum (€) | -50,00 | 0,00 | -3 330,00 | 20 361,00 | 22 360,00 |
| Puhaskasum (€) | -50,00 | 0,00 | -4 581,00 | 9 029,00 | 13 983,00 |
| Varad (€) | 2 438,00 | 2 550,00 | 208 238,00 | 196 836,00 | 190 673,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 210 269,00 | 189 838,00 | 169 693,00 |
| Omakapital (€) | 2 438,00 | 2 550,00 | -2 031,00 | 6 998,00 | 20 980,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 8 525,00 | 3 439,00 | 28 344,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 191 tuh €
- Omakapital
- 21,0 tuh €
- Kohustised
- 170 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 34,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,7 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 120 415,00 € · puhaskasum 13 983,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Metsaküla, Masinaehituse · 87404 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 50042281 / 9
Varasemad muutused
müügitulu 89 922,00 € · puhaskasum 9 029,00 €
müügitulu 24 662,00 € · puhaskahjum 4 581,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 50,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 55,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 55,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 520,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1 290,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Koskla tn 32 · 86602 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50042281 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Paikuse vald, Paikuse alev, Koskla tn 32 · 86602 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50042281 / 2
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · LeVerre OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50042281
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026