Makeup & Brows OÜ
Juuksuri- ja muu iluteenindus
15.09.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 350 päeva tagasi.
2026. aasta II kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 32 864,00 | 24 511,00 | 21 356,00 | 24 289,00 | 15 172,00 |
| Ärikasum (€) | 1 237,00 | 773,00 | -75,00 | -4 497,00 | -3 082,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 237,00 | 773,00 | -75,00 | -4 497,00 | -3 082,00 |
| Varad (€) | 16 836,00 | 16 244,00 | 16 447,00 | 11 935,00 | 8 853,00 |
| Kohustised (€) | 1 393,00 | 28,00 | 306,00 | 291,00 | 291,00 |
| Omakapital (€) | 15 443,00 | 16 216,00 | 16 141,00 | 11 644,00 | 8 562,00 |
| Raha (€) | 2 348,00 | 150,00 | 1 213,00 | 1 532,00 | 2 532,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 8,9 tuh €
- Omakapital
- 8,6 tuh €
- Kohustised
- 291 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 2. kv
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 15 172,00 € · puhaskahjum 3 082,00 €
müügitulu 24 289,00 € · puhaskahjum 4 497,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 21 356,00 € · puhaskahjum 75,00 €
müügitulu 24 511,00 € · puhaskasum 773,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 32 864,00 € · puhaskasum 1 237,00 €
müügitulu 41 938,00 € · puhaskasum 2 470,00 €
müügitulu 28 034,00 € · puhaskasum 3 511,00 €
müügitulu 13 070,00 € · puhaskasum 5 441,00 €
müügitulu 13 914,00 € · puhaskasum 2 784,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sinimäe tn 4 · 13618 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50041796 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.09.2026