Salvest Pakend OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 24 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 69 525,00 | 96 798,00 | 80 365,00 | 89 678,00 | 94 316,00 |
| Ärikasum (€) | 62 425,00 | 82 877,00 | 69 349,00 | 80 726,00 | 83 246,00 |
| Puhaskasum (€) | 62 425,00 | 70 877,00 | 54 494,00 | 70 261,00 | 64 913,00 |
| Varad (€) | 77 185,00 | 107 549,00 | 91 736,00 | 106 277,00 | 102 594,00 |
| Kohustised (€) | 13 460,00 | 20 947,00 | 15 640,00 | 14 919,00 | 11 324,00 |
| Omakapital (€) | 63 725,00 | 86 602,00 | 76 096,00 | 91 358,00 | 91 270,00 |
| Raha (€) | 36 771,00 | 59 440,00 | 54 456,00 | 64 354,00 | 74 786,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 103 tuh €
- Omakapital
- 91,3 tuh €
- Kohustised
- 11,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 17,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 176 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 94 316,00 € · puhaskasum 64 913,00 €
müügitulu 89 678,00 € · puhaskasum 70 261,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 80 365,00 € · puhaskasum 54 494,00 €
müügitulu 96 798,00 € · puhaskasum 70 877,00 €
müügitulu 69 525,00 € · puhaskasum 62 425,00 €
müügitulu 6 807,00 € · puhaskahjum 1 511,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 81,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 81,00 €
müügitulu 7 130,00 € · puhaskahjum 110,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Aruküla tee 3 · 51013 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50039183 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Aruküla tee 3 · 51013 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50039183 / 2
müügitulu 625,00 € · puhaskasum 584,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026