Arengutöö OÜ
Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 32 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,5 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 172,00 | 34 903,00 | 28 203,00 | 36 742,00 | 38 122,00 |
| Ärikasum (€) | 7 935,00 | 3 831,00 | -9 843,00 | 5 884,00 | 9 385,00 |
| Puhaskasum (€) | 7 908,00 | 3 809,00 | -9 866,00 | 5 869,00 | 9 373,00 |
| Varad (€) | 60 873,00 | 64 682,00 | 54 816,00 | 60 685,00 | 70 058,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 60 873,00 | 64 682,00 | 54 816,00 | 60 685,00 | 70 058,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 7 685,00 | 7 058,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 70,1 tuh €
- Omakapital
- 70,1 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 3,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
2,5 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 38 122,00 € · puhaskasum 9 373,00 €
müügitulu 36 742,00 € · puhaskasum 5 869,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 28 203,00 € · puhaskahjum 9 866,00 €
müügitulu 34 903,00 € · puhaskasum 3 809,00 €
müügitulu 24 172,00 € · puhaskasum 7 908,00 €
müügitulu 20 827,00 € · puhaskasum 8 363,00 €
müügitulu 24 790,00 € · puhaskasum 13 436,00 €
müügitulu 39 976,00 € · puhaskasum 20 068,00 €
müügitulu 20 550,00 € · puhaskasum 9 747,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Usinitsa küla, Ristmetsa · 64316 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50038798 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Mikitamäe vald, Usinitsa küla, Ristmetsa · 64316 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50038798 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026