3Commas Technologies OÜ
Muu sisu levitamine
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 33 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 6 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | — | 20 051 636,00 | 10 137 387,00 | — | 6 484 536,00 |
| Ärikasum (€) | — | -12 375 922,00 | -20 429 025,00 | — | -6 256 766,00 |
| Puhaskasum (€) | — | -13 794 970,00 | -18 657 282,00 | — | -2 701 419,00 |
| Varad (€) | — | 43 743 767,00 | 25 455 517,00 | — | 24 258 122,00 |
| Kohustised (€) | — | 5 668 145,00 | 3 567 591,00 | — | 933 240,00 |
| Omakapital (€) | — | 38 075 622,00 | 21 887 926,00 | — | 23 324 882,00 |
| Raha (€) | — | 26 058 539,00 | 8 842 878,00 | — | 2 940 004,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 24,3 mln €
- Omakapital
- 23,3 mln €
- Kohustised
- 933 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 126 tuh €
- Tööjõumaksud
- 131 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Muutused
müügitulu 6 484 536,00 € · puhaskahjum 2 701 419,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 10 137 387,00 € · puhaskahjum 18 657 282,00 €
müügitulu 20 051 636,00 € · puhaskahjum 13 794 970,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva tn 2 · 10111 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 50038206 / 18
müügitulu 2 322 418,00 € · puhaskasum 120 889,00 €
Alameda Research LTD sai osanikuks: 18,88% · 5 837,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50038206 / 17
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60a/8 · 10412 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 50038206 / 14
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 276 745,00 € · puhaskasum 70 134,00 €
Andres Susi – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50038206 / 11
müügitulu 822 391,00 € · puhaskasum 95 741,00 €
müügitulu 45 592,00 € · puhaskasum 3 124,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 30 · 12915 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50038206 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Trendlux UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50038206
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026