solrak OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 38 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 55 734,00 | 28 062,00 | 11 320,00 | 37 370,00 | 46 455,00 |
| Ärikasum (€) | -3 424,00 | -4 752,00 | 975,00 | 3 737,00 | 9 274,00 |
| Puhaskasum (€) | -3 424,00 | -4 752,00 | 975,00 | 2 158,00 | 7 613,00 |
| Varad (€) | 67 759,00 | 63 504,00 | 64 823,00 | 70 297,00 | 79 296,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 346,00 | 691,00 | 4 006,00 | 5 392,00 |
| Omakapital (€) | 67 759,00 | 63 158,00 | 64 132,00 | 66 291,00 | 73 904,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 16 302,00 | 6 457,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 79,3 tuh €
- Omakapital
- 73,9 tuh €
- Kohustised
- 5,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 15,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 46 455,00 € · puhaskasum 7 613,00 €
müügitulu 37 370,00 € · puhaskasum 2 158,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Mulgi vald, Mõisaküla linn, Karjamaa tn 28 · 69303 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50038268 / 8
müügitulu 11 320,00 € · puhaskasum 975,00 €
müügitulu 28 062,00 € · puhaskahjum 4 752,00 €
müügitulu 55 734,00 € · puhaskahjum 3 424,00 €
müügitulu 22 559,00 € · puhaskahjum 481,00 €
müügitulu 48 598,00 € · puhaskahjum 16 694,00 €
müügitulu 85 452,00 € · puhaskasum 24 700,00 €
müügitulu 217 436,00 € · puhaskasum 61 311,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Mulgi vald, Kamara küla, Kamara tee 7-12 · 69304 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50038268 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Abja vald, Kamara küla, Kamara tee 7-12 · 69304 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50038268 / 3
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026