Kat Metal Estonia OÜ
Materjalide taaskasutusele võtmine
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 60 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 480 725,00 | 13 404 746,00 | 20 156 196,00 | 11 107 737,00 | 6 114 066,00 |
| Ärikasum (€) | 1 525 372,00 | 2 022 926,00 | 1 937 701,00 | -6 199 392,00 | 370 884,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 410 733,00 | 2 004 007,00 | 1 872 031,00 | -6 392 813,00 | 151 951,00 |
| Varad (€) | 4 234 579,00 | 8 359 041,00 | 11 345 684,00 | 1 647 319,00 | 2 422 670,00 |
| Kohustised (€) | 834 533,00 | 2 954 988,00 | 4 069 600,00 | 5 706 696,00 | 2 168 544,00 |
| Omakapital (€) | 3 400 046,00 | 5 404 053,00 | 7 276 084,00 | -4 059 377,00 | 254 126,00 |
| Raha (€) | 1 250 694,00 | 591 290,00 | 243 904,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 21,00 | 19,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 254 tuh €
- Kohustised
- 2,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 51,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 51,3 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 114 066,00 € · puhaskasum 151 951,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 11 107 737,00 € · puhaskahjum 6 392 813,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 20 156 196,00 € · puhaskasum 1 872 031,00 €
Elemental Electro Recycling B.V. osalus muutus: 10% · 250,00 € → 1,02% · 250,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50036883 / 9
850 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
müügitulu 13 404 746,00 € · puhaskasum 2 004 007,00 €
müügitulu 12 480 725,00 € · puhaskasum 1 410 733,00 €
650 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
müügitulu 12 636 028,00 € · puhaskasum 912 962,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Nõlva tn 9 · 10416 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50036883 / 6
müügitulu 7 717 691,00 € · puhaskasum 735 084,00 €
müügitulu 4 374 502,00 € · puhaskasum 325 317,00 €
müügitulu 1 810 062,00 € · puhaskasum 363 450,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Siili tn 21/3-76 · 13422 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50036883 / 4
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.10.2026