OÜ PKÜ Agro
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 61 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.11.2022: 2022 - 2026 a. lumetõrjetööde tegemine Võru valla kohalikel ja avalikult kasutatavatel teedel ning tänavatel..
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 30,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 301 605,00 | 346 377,00 | 355 525,00 | 361 098,00 | 476 218,00 |
| Ärikasum (€) | 7 699,00 | 36 796,00 | -16 149,00 | -41 986,00 | 37 398,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 289,00 | 32 383,00 | -21 076,00 | -47 308,00 | 32 320,00 |
| Varad (€) | 233 753,00 | 234 879,00 | 170 273,00 | 144 368,00 | 230 116,00 |
| Kohustised (€) | 152 165,00 | 120 908,00 | 77 378,00 | 98 781,00 | 152 209,00 |
| Omakapital (€) | 81 588,00 | 113 971,00 | 92 895,00 | 45 587,00 | 77 907,00 |
| Raha (€) | 39 397,00 | 34 511,00 | 38 104,00 | 6 939,00 | 35 834,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 230 tuh €
- Omakapital
- 77,9 tuh €
- Kohustised
- 152 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 222 tuh €
- Riiklikud maksud
- 42,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,0 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2018–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
30,3 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 476 218,00 € · puhaskasum 32 320,00 €
müügitulu 361 098,00 € · puhaskahjum 47 308,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 355 525,00 € · puhaskahjum 21 076,00 €
müügitulu 346 377,00 € · puhaskasum 32 383,00 €
müügitulu 301 605,00 € · puhaskasum 2 289,00 €
müügitulu 197 899,00 € · puhaskahjum 403,00 €
müügitulu 164 319,00 € · puhaskasum 57 945,00 €
müügitulu 83 083,00 € · puhaskasum 4 383,00 €
müügitulu 78 554,00 € · puhaskasum 17 374,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Peraküla, Palometsa · 65510 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50036643 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Lasva vald, Peraküla, Palometsa · 65510 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50036643 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026