Marduk Technologies OÜ
Optikainstrumentide ja fotoseadmete tootmine
02.09.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 81 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 7 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 98,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 176 643,00 | 108 827,00 | 27 000,00 | 893 250,00 | 1 214 410,00 |
| Ärikasum (€) | 378 120,00 | 43 375,00 | 22 754,00 | -79 185,00 | 108 325,00 |
| Puhaskasum (€) | 377 380,00 | 36 835,00 | 18 762,00 | -70 505,00 | 108 130,00 |
| Varad (€) | 633 314,00 | 668 034,00 | 2 385 889,00 | 2 241 218,00 | 2 623 400,00 |
| Kohustised (€) | 147 944,00 | 145 829,00 | 1 844 922,00 | 1 770 804,00 | 2 044 856,00 |
| Omakapital (€) | 485 370,00 | 522 205,00 | 540 967,00 | 470 414,00 | 578 544,00 |
| Raha (€) | 1,00 | 35 832,00 | 1 493 309,00 | 206 126,00 | 428 167,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 15,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2024Töötajate arv kasvas aastaga 8-lt 15-le.
- Varad · 2025
- 2,6 mln €
- Omakapital
- 579 tuh €
- Kohustised
- 2,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 243 tuh €
- Tööjõumaksud
- 138 tuh €
- Töötajaid
- 34,00
Avaliku sektori maksed
2026
98,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 214 410,00 € · puhaskasum 108 130,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 893 250,00 € · puhaskahjum 70 505,00 €
müügitulu 27 000,00 € · puhaskasum 18 762,00 €
Toomas Pruuden – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50035615 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 108 827,00 € · puhaskasum 36 835,00 €
müügitulu 176 643,00 € · puhaskasum 377 380,00 €
müügitulu 484 404,00 € · puhaskasum 46 428,00 €
müügitulu 457 521,00 € · puhaskasum 8 367,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 21/6 · 12618 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50035615 / 4
müügitulu 75 146,00 € · puhaskasum 45 133,00 €
müügitulu 15 994,00 € · puhaskasum 4 470,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Peetri tn 11 · 10414 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50035615 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.10.2026