N-Constructions OÜ
Katusetööd
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 89 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 48 668,00 | 61 010,00 | 22 210,00 | 39 425,00 | 19 060,00 |
| Ärikasum (€) | 528,00 | -662,00 | 778,00 | 1 118,00 | 394,00 |
| Puhaskasum (€) | 528,00 | -932,00 | 92,00 | 504,00 | 14,00 |
| Varad (€) | 11 539,00 | 47 046,00 | 38 811,00 | 27 448,00 | 17 165,00 |
| Kohustised (€) | 8 067,00 | 44 506,00 | 36 179,00 | 24 312,00 | 14 015,00 |
| Omakapital (€) | 3 472,00 | 2 540,00 | 2 632,00 | 3 136,00 | 3 150,00 |
| Raha (€) | 7 677,00 | 1 178,00 | 2 229,00 | 8 601,00 | 1 619,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 17,2 tuh €
- Omakapital
- 3,2 tuh €
- Kohustised
- 14,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 19 060,00 € · puhaskasum 14,00 €
müügitulu 39 425,00 € · puhaskasum 504,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 22 210,00 € · puhaskasum 92,00 €
müügitulu 61 010,00 € · puhaskahjum 932,00 €
müügitulu 48 668,00 € · puhaskasum 528,00 €
müügitulu 38 493,00 € · puhaskahjum 404,00 €
müügitulu 16 857,00 € · puhaskahjum 1 140,00 €
müügitulu 22 257,00 € · puhaskasum 997,00 €
müügitulu 15 911,00 € · puhaskahjum 2 174,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Parve tn 6 · 20205 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50035048 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · N-Constructions OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50035048
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026