Tervisekeskus Silmarõõm OÜ
Eriarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 99 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 8 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 696 029,00 | 2 500 578,00 | 3 308 051,00 |
| Puhaskasum (€) | 489 209,00 | -223 243,00 | 727 570,00 |
| Varad (€) | 757 577,00 | 987 343,00 | 2 165 027,00 |
| Kohustised (€) | 77 649,00 | 772 496,00 | 1 343 609,00 |
| Omakapital (€) | 679 928,00 | 214 847,00 | 821 418,00 |
| Raha (€) | 102 954,00 | 39 547,00 | 60 655,00 |
| Töötajate arv | 19,00 | 17,00 | 20,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 2,2 mln €
- Omakapital
- 821 tuh €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 43,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 206 tuh €
- Tööjõumaksud
- 210 tuh €
- Töötajaid
- 33,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
2,2 mln € · 43 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 308 051,00 € · puhaskasum 727 570,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Altküla, Pae tn 9 · 41713 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 50034484 / 12
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Toila vald, Altküla, Pae tn 9 · 41713 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 50034484 / 11
müügitulu 2 500 578,00 € · puhaskahjum 223 243,00 €
müügitulu 1 696 029,00 € · puhaskasum 489 209,00 €
Tervisekeskus Silmarõõm OÜ: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50034484 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kungla tn 13 · 41531 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50034484 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Toila vald, Toila alevik, Pikk tn 38 · 41702 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50034484 / 4
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50034484 / 3
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026