OÜ Gansen Roses
Lavakunst
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 112 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 10 249,00 | 5 478,00 | 19 740,00 | 17 892,00 | 12 948,00 |
| Ärikasum (€) | 4 133,00 | -2 777,00 | 9 834,00 | 6 717,00 | 663,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 305,00 | -8 261,00 | 10 160,00 | 6 740,00 | 1 416,00 |
| Varad (€) | 21 827,00 | 18 169,00 | 27 004,00 | 32 836,00 | 38 589,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 4 603,00 | 3 277,00 | 2 369,00 | 6 706,00 |
| Omakapital (€) | 21 827,00 | 13 566,00 | 23 727,00 | 30 467,00 | 31 883,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 5 707,00 | 3 529,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 38,6 tuh €
- Omakapital
- 31,9 tuh €
- Kohustised
- 6,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
2026
2,2 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 12 948,00 € · puhaskasum 1 416,00 €
müügitulu 17 892,00 € · puhaskasum 6 740,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 19 740,00 € · puhaskasum 10 160,00 €
müügitulu 5 478,00 € · puhaskahjum 8 261,00 €
müügitulu 10 249,00 € · puhaskasum 4 305,00 €
müügitulu 12 173,00 € · puhaskasum 7 034,00 €
müügitulu 1 870,00 € · puhaskahjum 1 631,00 €
müügitulu 7 185,00 € · puhaskasum 4 000,00 €
müügitulu 14 101,00 € · puhaskasum 10 618,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Härma tn 1-2 · 44311 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50033778 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026