Osaühing VAO PÕLDUR
Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
26.10.2026 · Registriandmete muudatus kanti registrisse — Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Meremäe küla, Petseri tee 45 · 65302 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 50033511 / 14
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 118 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 115 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 375 119,00 | 1 750 272,00 |
| Puhaskasum (€) | -397 269,00 | 230 145,00 |
| Varad (€) | 3 827 314,00 | 4 679 791,00 |
| Kohustised (€) | 3 288 403,00 | 3 910 735,00 |
| Omakapital (€) | 538 911,00 | 769 056,00 |
| Raha (€) | 2 512,00 | 25 454,00 |
| Töötajate arv | 6,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2024–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,7 mln €
- Omakapital
- 769 tuh €
- Kohustised
- 3,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 613 tuh €
- Riiklikud maksud
- 104 tuh €
- Tööjõumaksud
- 8,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
115 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Setomaa vald, Meremäe küla, Petseri tee 45 · 65302 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 50033511 / 14
60 219,13 € → 62 010,07 € · suurenes 1 790,94 € · sh tasumisgraafikus 62 010,07 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
60 480,11 € → 60 219,13 € · vähenes 260,98 € · sh tasumisgraafikus 60 219,13 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
Varasemad muutused
60 219,13 € → 60 480,11 € · suurenes 260,98 € · sh tasumisgraafikus 60 219,13 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
62 010,07 € → 60 219,13 € · vähenes 1 790,94 € · sh tasumisgraafikus 60 219,13 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
85 076,07 € → 62 010,07 € · vähenes 23 066,00 € · sh tasumisgraafikus 62 010,07 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
45 773,80 € → 85 076,07 € · suurenes 39 302,27 € · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
54 000,00 € → 45 773,80 € · vähenes 8 226,20 € · sh tasumisgraafikus 45 773,80 € · graafiku lõpp 31.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
42 802,14 € → 54 000,00 € · suurenes 11 197,86 € · sh tasumisgraafikus 54 000,00 € · graafiku lõpp 31.01.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
müügitulu 1 750 272,00 € · puhaskasum 230 145,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 1 375 119,00 € · puhaskahjum 397 269,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Vao küla, Mõisapargi tee 4 · 73003 · kanne 9 · Majandusaasta periood muutus: 01.05 · 30.04 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 50033511 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50033511 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 80 · 10112 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50033511 / 5
OÜ LRMA 18: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50033511 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hariduse tn 11-3 · 10119 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50033511 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.10.2026