Acino Estonia OÜ
Põhifarmaatsiatoodete tootmine
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 128 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 10 147 000,00 | 17 930 000,00 | 24 013 000,00 | 26 382 000,00 | 32 713 000,00 |
| Ärikasum (€) | 862 000,00 | 2 024 000,00 | 928 000,00 | 1 071 000,00 | 1 606 000,00 |
| Puhaskasum (€) | 838 000,00 | 2 004 000,00 | 906 000,00 | 1 058 000,00 | 1 570 000,00 |
| Varad (€) | 9 552 000,00 | 10 080 000,00 | 15 402 000,00 | 14 209 000,00 | 16 887 000,00 |
| Kohustised (€) | 5 262 000,00 | 3 786 000,00 | 8 202 000,00 | 5 951 000,00 | 7 059 000,00 |
| Omakapital (€) | 4 290 000,00 | 6 294 000,00 | 7 200 000,00 | 8 258 000,00 | 9 828 000,00 |
| Raha (€) | 413 000,00 | 755 000,00 | 48 000,00 | 280 000,00 | 697 000,00 |
| Töötajate arv | — | — | 105,00 | 105,00 | 117,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 16,9 mln €
- Omakapital
- 9,8 mln €
- Kohustised
- 7,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 7,8 mln €
- Riiklikud maksud
- 518 tuh €
- Tööjõumaksud
- 556 tuh €
- Töötajaid
- 112,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 32 713 000,00 € · puhaskasum 1 570 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 26 382 000,00 € · puhaskasum 1 058 000,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos lõppes · Menetlus: Kanne Ä 50032735 / 18, Kanne Ä 50032735 / 17
müügitulu 24 013 000,00 € · puhaskasum 906 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 17 930 000,00 € · puhaskasum 2 004 000,00 €
müügitulu 10 147 000,00 € · puhaskasum 838 000,00 €
müügitulu 7 674 000,00 € · puhaskasum 379 000,00 €
müügitulu 6 952 000,00 € · puhaskasum 617 000,00 €
müügitulu 4 781 000,00 € · puhaskasum 537 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 606 000,00 € · puhaskasum 730 000,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Jaama tn 55b · 63308 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50032735 / 7
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50032735 / 6
müügitulu 1 009 000,00 € · puhaskahjum 81 000,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50032735 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Acino Estonia OÜ: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50032735 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026