MCF Group Estonia OÜ
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 138 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 846 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 771,00 | 517 306,00 | 1 529 160,00 | 2 370 257,00 | 2 982 883,00 |
| Ärikasum (€) | -2 529 650,00 | -4 396 721,00 | -4 556 885,00 | -3 865 781,00 | -2 633 407,00 |
| Puhaskasum (€) | -3 678 414,00 | -6 214 256,00 | -6 342 884,00 | -5 934 174,00 | -4 756 359,00 |
| Varad (€) | 42 008 567,00 | 47 817 527,00 | 46 171 112,00 | 42 309 745,00 | 40 460 260,00 |
| Kohustised (€) | 28 839 281,00 | 32 862 497,00 | 31 558 966,00 | 33 631 773,00 | 36 538 648,00 |
| Omakapital (€) | 13 169 286,00 | 14 955 030,00 | 14 612 146,00 | 8 677 972,00 | 3 921 612,00 |
| Raha (€) | 1 583 063,00 | 2 639 541,00 | 2 772 102,00 | 854 693,00 | 1 263 802,00 |
| Töötajate arv | — | — | 28,00 | 15,00 | 14,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 40,5 mln €
- Omakapital
- 3,9 mln €
- Kohustised
- 36,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,8 mln €
- Riiklikud maksud
- 4,9 mln €
- Tööjõumaksud
- 79,2 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Avaliku sektori maksed
2026
846 tuh € · 79 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50031379 / 29
maksuvõlg 23 261,97 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
201 335,07 € → 22 614,62 € · vähenes 178 720,45 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Tensor Genesis OÜ sai osanikuks: 25,55% · 8 692,63 € · Menetlus: Kandeavaldus nr 6293539
müügitulu 2 982 883,00 € · puhaskahjum 4 756 359,00 €
müügitulu 2 370 257,00 € · puhaskahjum 5 934 174,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 529 160,00 € · puhaskahjum 6 342 884,00 €
müügitulu 517 306,00 € · puhaskahjum 6 214 256,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Hüüru küla, Alajaama tee 1 · 76911 · kanne 23 · Menetlus: Kanne Ä 50031379 / 23
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 12 771,00 € · puhaskahjum 3 678 414,00 €
müügitulu 3 300,00 € · puhaskahjum 646 378,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 600,00 € · puhaskahjum 293 500,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114-24 · 13517 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 50031379 / 11
müügitulu 1 800,00 € · puhaskahjum 119 315,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 89 423,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114-26 · 13517 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50031379 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 17 591,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · MCF Group Estonia OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50031379
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 18.09.2026