Tsura Talu OÜ
Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 144 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 123 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 475 713,00 | 580 917,00 | 643 144,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 587 698,00 | -1 939 683,00 | -1 965 719,00 |
| Varad (€) | 2 043 828,00 | 2 122 049,00 | 2 758 587,00 |
| Kohustised (€) | 3 621 114,00 | 4 039 018,00 | 2 741 275,00 |
| Omakapital (€) | -1 577 286,00 | -1 916 969,00 | 17 312,00 |
| Raha (€) | 47 219,00 | 100 622,00 | 8 262,00 |
| Töötajate arv | 22,00 | 23,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,8 mln €
- Omakapital
- 17,3 tuh €
- Kohustised
- 2,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 78,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 32,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 105 tuh €
- Töötajaid
- 29,00
Avaliku sektori maksed
2026
123 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 643 144,00 € · puhaskahjum 1 965 719,00 €
müügitulu 580 917,00 € · puhaskahjum 1 939 683,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 475 713,00 € · puhaskahjum 1 587 698,00 €
Margus Keldo – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50032149 / 15
Tsura Talu OÜ: Kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 50032149 / 13
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Neeruti küla, Tsura · 67505 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50032149 / 10
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50032149 / 8
OÜ LRMA 23: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50032149 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hariduse tn 11-3 · 10119 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50032149 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026