Lenser OÜ
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 159 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 65 344,00 | 81 651,00 | 86 351,00 | 99 636,00 | 98 046,00 |
| Ärikasum (€) | 3 053,00 | 11 145,00 | -7 287,00 | 3 837,00 | 523,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 053,00 | 10 751,00 | -8 443,00 | 2 843,00 | 37,00 |
| Varad (€) | 37 007,00 | 59 042,00 | 46 068,00 | 61 366,00 | 41 810,00 |
| Kohustised (€) | 21 236,00 | 32 520,00 | 27 989,00 | 40 444,00 | 20 851,00 |
| Omakapital (€) | 15 771,00 | 26 522,00 | 18 079,00 | 20 922,00 | 20 959,00 |
| Raha (€) | 7 412,00 | 6 475,00 | 4 381,00 | 13 000,00 | 17 773,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 41,8 tuh €
- Omakapital
- 21,0 tuh €
- Kohustised
- 20,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 16,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,3 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 98 046,00 € · puhaskasum 37,00 €
müügitulu 99 636,00 € · puhaskasum 2 843,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 86 351,00 € · puhaskahjum 8 443,00 €
müügitulu 81 651,00 € · puhaskasum 10 751,00 €
müügitulu 65 344,00 € · puhaskasum 3 053,00 €
müügitulu 59 100,00 € · puhaskasum 3 903,00 €
müügitulu 36 685,00 € · puhaskasum 2 633,00 €
müügitulu 6 350,00 € · puhaskasum 369,00 €
müügitulu 29 300,00 € · puhaskasum 1 551,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Rahu tn 14-80 · 20606 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50031342 / 2
müügitulu 28 177,00 € · puhaskasum 1 762,00 €
Lenser OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50031342
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026