Tarvamäe Mahe OÜ
Segapõllumajandus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 161 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 68,3 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 30 576,00 | 122 596,00 | 90 720,00 | 39 455,00 | 82 103,00 |
| Ärikasum (€) | 29 386,00 | 104 088,00 | 54 847,00 | -15 052,00 | 7 222,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 352,00 | 103 119,00 | 46 661,00 | -23 758,00 | 1 092,00 |
| Varad (€) | 156 046,00 | 522 158,00 | 543 213,00 | 449 305,00 | 559 232,00 |
| Kohustised (€) | 883,00 | 263 875,00 | 238 270,00 | 168 119,00 | 276 954,00 |
| Omakapital (€) | 155 163,00 | 258 283,00 | 304 943,00 | 281 186,00 | 282 278,00 |
| Raha (€) | 17 235,00 | 64 463,00 | 27 146,00 | 81 741,00 | 16 389,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 559 tuh €
- Omakapital
- 282 tuh €
- Kohustised
- 277 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 39,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
68,3 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 82 103,00 € · puhaskasum 1 092,00 €
müügitulu 39 455,00 € · puhaskahjum 23 758,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 90 720,00 € · puhaskasum 46 661,00 €
müügitulu 122 596,00 € · puhaskasum 103 119,00 €
müügitulu 30 576,00 € · puhaskasum 29 352,00 €
müügitulu 54 246,00 € · puhaskasum 44 863,00 €
müügitulu 28 228,00 € · puhaskasum 36 754,00 €
müügitulu 25 889,00 € · puhaskasum 33 174,00 €
müügitulu 4 395,00 € · puhaskasum 6 998,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Tarva küla, Tarvamäe · 88403 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50031037 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Koonga vald, Tarva küla, Tarvamäe · 88403 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50031037 / 2
müügitulu 1 560,00 € · puhaskasum 2 505,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026