Kamo Ehitus OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 164 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.07.2026; lepingu maksumus 166 tuh €: Valga Haigla B korpuse kompuutriruumi renoveerimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,9 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 787 512,00 | 2 142 911,00 | 2 643 734,00 | 2 596 704,00 | 3 974 623,00 |
| Ärikasum (€) | -44 996,00 | 280 490,00 | 238 556,00 | 133 098,00 | 48 420,00 |
| Puhaskasum (€) | -45 359,00 | 280 173,00 | 235 563,00 | 121 368,00 | 47 993,00 |
| Varad (€) | 452 933,00 | 730 036,00 | 798 624,00 | 999 233,00 | 998 962,00 |
| Kohustised (€) | 37 907,00 | 34 837,00 | 267 491,00 | 346 732,00 | 298 468,00 |
| Omakapital (€) | 415 026,00 | 695 199,00 | 531 133,00 | 652 501,00 | 700 494,00 |
| Raha (€) | 159 089,00 | 375 062,00 | 756 373,00 | 505 870,00 | 21 945,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 999 tuh €
- Omakapital
- 700 tuh €
- Kohustised
- 298 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 147 tuh €
- Tööjõumaksud
- 24,0 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 34
- Teadaolev maht
- Vähemalt 115 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
2,9 mln € · 27 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 974 623,00 € · puhaskasum 47 993,00 €
müügitulu 2 596 704,00 € · puhaskasum 121 368,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 643 734,00 € · puhaskasum 235 563,00 €
müügitulu 2 142 911,00 € · puhaskasum 280 173,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50030978 / 6
müügitulu 1 787 512,00 € · puhaskahjum 45 359,00 €
müügitulu 2 321 872,00 € · puhaskasum 150 720,00 €
müügitulu 2 126 784,00 € · puhaskasum 82 552,00 €
müügitulu 2 000 145,00 € · puhaskasum 117 085,00 €
müügitulu 1 602 605,00 € · puhaskasum 101 684,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Uus tn 7 · 67405 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50030978 / 2
müügitulu 699 489,00 € · puhaskasum 5 941,00 €
Kamo Ehitus OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50030978
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026